Witaj w Serwisie Łatwa Gotówka Monday, November 29 2021 @ 02:46 pm CET

Lokata 10 000 złotych na okres 3 miesięcy.

  • Autor:
  • Odsłon 1,235
Geeklog

Oferta lokaty bankowej w Plus Banku.

Zakładając lokatę bankową na kwotę 10 000 złotych na okres 3 miesięcy w Plus Banku można liczyć na oprocentowanie stałe wynoszące 4% w skali roku. Jest to jedna z bardziej opłacalnych ofert na rynku wg alelokaty.pl. Można za jej założenie całkiem dobrze zarobić. Po okresie trzech miesięcy uda nam się osiągnąć zysk w wysokości około 80 złotych. Jest to oferta lokaty na start w ramach której można wpłacić na lokatę kwoty od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Jest to oferta skierowana zarówno do nowych jak i obecnych klientów Plus Banku. Lokatę można założyć zarówno w oddziale jak i online. Do skorzystania z oferty niezbędne jest założenie konta osobistego. Oprocentowanie wynosi 4% i jest ono stałe. Kapitalizacja odsetek jest miesięczna, a jeden klient może maksymalnie założyć jedną taką lokatę. Konsekwencją zerwania lokaty jest całkowita utrata odsetek. Nasz wkład jaki wpłacimy na lokatę jest objęty gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Gwarancja wkładu jest bardzo ważna, aby mieć pewność, że pieniądze jakie wpłacimy są w banku w pełni bezpieczne i ich nie stracimy w razie sytuacji, kiedy bank ogłosi upadłość.

Nest Lokata Witaj w Nest Banku.

Zakładając lokatę w Nest Banku i wpłacając na nią 10 000 złotych na okres kredytowania wynoszący 3 miesiące bank zaproponuje nam oprocentowanie nominalne na lokacie w wysokości 4%. Da nam to zysk netto w wysokości prawie 80 złotych. Jest to oferta Nest Lokaty Witaj skierowanej do nowych klientów banku. Zakres kwot jakie można wpłacić na lokatę to przedział od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Lokatę możemy założyć online. Warunkiem niezbędnym jaki jest potrzebny do założenia lokaty jest założenie w banku konta. Możemy liczyć na stałe oprocentowanie nominalne z kapitalizacją odsetek na koniec okresu. Jeden klient może założyć tylko jedną lokatę. Zerwani Nest Lokaty Witaj przed zakończeniem okresu kredytowania skutkuje całkowitą utratą zgromadzonych odsetek. Nasz kapitał jaki wpłacimy na lokatę objęty jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Taka gwarancja jest bardzo ważna, aby móc spać spokojnie, że nasze środki na lokacie nie zostaną w żadnej sytuacji stracone. Nawet, jeżeli bank ogłosi upadłość.

;re idealnie będą dostosowane do naszych potrzeb. Zaciągając zobowiązanie w Nest Banku na kwotę 50 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 72 raty, kredyt będzie nas kosztował 26536 złotych. Raty miesięczne jakie będziemy wpłacać do banku będą po 1063 złote. W ramach tego kredytu gotówkowego można zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 1200 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 6 miesięcy do maksymalnie 120 miesięcy.