Witaj w Serwisie Łatwa Gotówka Wednesday, October 23 2019 @ 10:33 PM CEST

 Kredyt 10 000 na rok w Credit Agricole, a Deusche Bank.

  • Autor:
  • Odsłon 775
Geeklog Wyobraźmy sobie sytuacje, kiedy chcemy wziąć kredyt na 10 000 złotych spłacany przez okres dwunastu miesięcy. Warto wcześniej sprawdzić na jakich warunkach otrzymamy tego typu kredyt w kilku różnych bankach. Porównajmy ofertę Banku Credit Agricole i Deutsche Banku. Oferta Credit Agricole.

W tym banku możemy liczyć na oprocentowanie 6,5%. Jest ono porównywalne do oprocentowania w innych bankach, ale prowizja jaką oferuje nam Credit Agricole jest dosyć duża i wynosi 12,5%. Jest to dosyć wysoka suma. Na tej podstawie bank wyliczy nam przy RRSO równym 33,41% ratę miesięczną w wysokości 970,83 złotych. Całkowity koszt kredytu jaki przyjdzie nam spłacić to suma 1250 złotych z czego odsetki wyniosą jedynie 400,02 zł. Sama suma odsetek nie jest bardzo duża, ale prowizja jest zbyt wygórowana. Kredyt jaki przyjdzie nam spłacić w tym banku wyniesie 11650,02 zł. Jest to kredyt, który można przeznaczyć na dowolny cel. Maksymalnie bank oferuje nam kwotę 150 000 złotych i można ją rozłożyć aż na 72 miesiące. Bank ma jednak promocję dla osób, które posiadają w banku rachunek osobisty. Takie osoby mogą otrzymać 3% zwrotu raty miesięcznej. Oprocentowanie zadłużenia w Credit Agricole może wynosić do 10%. Prowizja zawsze wynosi 12,5%. Co ważne bank nie wymaga od kredytobiorcy żadnego zaświadczenia o zarobkach, jeżeli ma on konto właśnie w tym banku. W banku można liczyć na kilka dosyć ciekawych rozwiązań, ale trzeba też spełniać kilka wymogów. Trzeba mieć w banku rachunek i przy kredytach wymagany jest poręczyciel i zgoda współmałżonka. Są dostępne tak zwane wakacje kredytowe i możliwość wcześniejsze spłaty kredytu. Można również negocjować oprocentowanie kredytu.

Oferta Deutsche Bank.

Oprocentowanie kredytu w Deutsche Banku wynosi 7,5%. Tyle samo wynosi również prowizja. Opłata przygotowawcza wynosi 1400 złotych zaś wysokość RRSO 56,72%. Rata kredytu 10 000 złotych spłacanego przez okres dwunastu miesięcy wyniesie 1054, 10 zł. Jest to suma większa niż w Banku Credit Agricole. Całkowita kwota jaką spłacimy wyniesie 12649,23 zł z czego odsetki wyniosą 499,23 zł. Bank Deutsche daje możliwość uzyskania kredytu w wysokości 200 000 złotych i z możliwością spłaty przez okres aż 120 miesięcy. To właśnie jeden z czynników, przez który wiele osób decyduje się na ofertę tego banku. Bardzo szybko otrzymamy decyzję kredytową. Jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują większej sumy pieniędzy. Można za pomocą banku skorzystać z konsolidacji innych zadłużeń. Oferta mimo dużej sumy odsetek jest dosyć ciekawa i warto się nad nią zastanowić