Witaj w Serwisie Łatwa Gotówka Sunday, January 17 2021 @ 12:06 am CET

Tesco i kredyt

  • Autor:
  • Odsłon 5,048
Geeklog Coraz więcej większych sieci sklepów uruchomiła dla swoich klientów specjalnie miejsca w sklepach gdzie mogą bez przeszkód zaciągnąć kredyt. Jest to ułatwienie dla tych, którzy zauważyli okazję w sklepie a nie dysponują dostatecznie wysokim budżetem i nie mogą sobie pozwolić na większe zakupy. TESCO i jego kredyty.

Przykładem takiego sklepu jest sieć hipermarketów TESCO. Sieć marketów dysponuje serwisem on-line w którym można ubiegać się o kredyt gotówkowy, lub też w przypadku dużego punktu specjalnym miejscem, gdzie doradca udzieli nam wszelkich informacji i pomoże dobrać kredyt. Sklepy oferują klientom kredyt gotówkowy nawet do 200 tysięcy złotych. Udzielany całkowicie bez poręczycieli oraz zabezpieczeń. Tak samo jak w przypadku banków, tak samo sieć sklepów TESCO daje możliwość dodatkowego ubezpieczenia pożyczanej kwoty.

Jakie sumy i na jak długo?

Minimalna kwota kredytu jaki możemy zaciągnąć to tysiąc złotych, natomiast maksymalna to aż suma 200 tysięcy złotych. Okres kredytowania rozłożony jest w korzystnych warunkach – począwszy od 6 miesięcy, a skończywszy na 120 miesiącach (10 lat). Wymaganymi dokumentami umożliwiającymi zaciągnięcie kredytu to informacja o źródłach dochodu – może to być umowa o pracę, emerytura, kontrakt lub też działalność gospodarcza którą dana osoba prowadzi. Kredytobiorcą natomiast może być osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że o kredyt można ubiegać się we dwie osoby, z czego druga nie musi być spokrewniona z kredytobiorcą – daję to możliwość zaciągnięcia większej sumy pieniędzy.

Osobiście lub internetowo.

Istnieją dwie drogi ubiegania się o kredyt. Najwygodniejszą jest forma elektroniczna – wystarczy złożyć wniosek przez specjalny formularz, a następnie odczytać wiadomość e-mail z potwierdzeniem, można zrobić to na przykład tutaj https://www.ulicafinansowa.pl/kredyty-na-dom. Konsultant dokona telefonicznego potwierdzenia, podczas którego udzieli nam wszelkich niezbędnych informacji oraz poinformuje o wysokości rat. Drogą pocztową należy wówczas wysłać wszelkie dokumenty niezbędne do zaciągnięcia kredytu, które można znaleźć na stronie internetowej TESCO.

Drugą opcją jest osobista wizyta w oddziale Tesco Finanse. Podczas wizyty mamy bezpośredni kontakt z doradcą finansowym, który pomoże nam wypełnić wniosek kredytowy. Decyzję o przydzieleniu kredyty otrzymamy wówczas zaledwie po kilku minutach.